תכניות

סוף שבוע רגוע

סוף שבוע רגוע

 

 "סוף שבוע רגוע" יצא אל אוויר העולם בשנת 1995, על פי רעיון של מנהל גלגלצ דאז אלדד קובלנץ.

  בניגוד לתכניות היום הרגילות בגלגלצ להן יש מגישים קבועים, את רצועות השידור של "סוף שבוע רגוע" מאיישים שדרנים על פי לוח שנקבע בכל שבוע מחדש. ובכל זאת, ישנם אלה המעדיפים יציבות- כמו רומי נוימרק, שמשדרת כל יום שבת בין 11:00-14:00.

 בגלגלצ מתחיל סוף השבוע בימי שישי ב-6 בבוקר (לאחר ליל "כמעט סופשבוע" קצבי) ומסתיים עם הביצוע של ג'ף באקלי ל-Hallelujah במוצאי שבת ב-2 בלילה.

 אגב Halleluja של ג'ף באקלי: קיימים עוד שני שירים שמשודרים באופן קבוע בשעות קבועות ב"סוף שבוע רגוע", והם - Hurt של ג'וני קאש המשודר בימי שישי לפני חדשות השעה 18:00, ו-Alabama Song של ה-Doors המשודר פני חדשות חצות. (לחדי האבחנה - כולם גרסאות כיסוי!)

 בניגוד לאגדות אורבניות ושמועות שהתפתחו סביב הנושא - אין סיפור מיוחד מאחורי השירים האלה, הם לא מוקדשים לזכרם של אף אחד (טפו טפו טפו), ואף פיה לא תמות אם נפסיק לשדר את השירים האלה - אלה פשוט מסורות שהתקבעו.

 את השעות שבין 15:00 ל-18:00 ביום שישי עורכת מנהלת התחנה, דלית עופר.

 בימי שישי החל מ-22:00, סוף השבוע הרגוע מתקלח, מתארגן, ויוצא לקרוע את העיר עם מוזיקה צעירה וכיפית. המילה 'רגוע' נשארת מאחור, ואתם מקבלים את "סופשבוע בגלגלצ".

 אם תקשיבו טוב טוב תוכלו לשמוע שבאותות המעבר שבין השירים ניתן לשמוע (בין השאר) את המוסיקאים דנה ברגר ומיכה שטרית. גם שדרניות גלגלצ לבנת בן חמו ונועה ארגוב נתנו את קולן בשירה, ומידי פעם גם הן מזמרות ממכשיר הרדיו שלכם את המנטרה "סוף שבוע רגוע בגלגלצ... רגוע..."

 פעם בשנה, בסוף השבוע שלפני פורים, "סוף שבוע רגוע" משנה את פניו ומתחפש ל"סוף שבוע פרוע", ההפך הגמור בגירסה פורימית ומקפיצה.

 "סוף שבוע רגוע" הוא המקום שבו מתנסים לראשונה חיילי מחלקת הקריינים של גלי צה"ל בשידורי גלגלצ. לאחר שהם עוברים חפיפה בה הם לומדים לתפעל את אולפן השידור על כל המשתמע מכך, ולאחר שהם מקליטים את עצמם משדרים תוכנית 'פיילוט' ל"סוף שבוע רגוע"- הם משובצים לשידור באחת מרצועות הקצה (לפנות בוקר/מאוחר בלילה), ומשם הם עולים ופורחים להיות שדרני גלגלצ לכל דבר.

עכשיו בגלגלצ
סופשבוע בגלגלצ 02:00-08:00
עכשיו בגלגלצ
סוף שבוע רגוע 06:00-09:00
עכשיו בגלגלצ
סוף שבוע רגוע 09:00-12:00
עכשיו בגלגלצ
סוף שבוע רגוע 12:00-16:00
עכשיו בגלגלצ
קבלת שבת 16:00-17:00
עכשיו בגלגלצ
סוף שבוע רגוע 17:00-22:00
חלוקות כרטיסים
ארכיון מצעדים
הטלפון שלנו: 1-800-800-918