תכניות

חדש בגלגלצ!

חדש בגלגלצ (2.4)

מאת: חנן ברנדס

 

 אביתר בנאי, "אור בצל"

אלבומו השישי של אביתר בנאי, "לשונות של אש", שוחרר ממש לא מזמן, וההשפעה שלו עדיין מחלחלת. אחרי שנרגענו מההאזנות הראשונות, אפשר לתת כבוד לאחד השירים הבולטים מתוכו. "אור בצל" הוא אביתר במיטבו, כלומר מלנכולי ומחובר לפנימיות שלו בצורה כמעט כואבת. רפרנסים טקסטואלים למשה ואהרון ממשיכים את קו ההשפעה מהמקורות שמלווה את המוזיקה שלו בשנים האחרונות, והשילוב מוליד קטע שתופס חזק ולא משחרר גם אחרי האזנות מרובות.

 

 

 

עומר אדם, "מביט מהצד"

אם תהיתם איך עומר אדם נשמע בעיבוד פופי וקופצני, שמזכיר סווינג לרגעים ובאחרים את עולמות הסלסה – "מביט מהצד" הוא התשובה. לקוח מתוך האלבום החדש "אחרי כל השנים", מדובר בשיר בוקר שמח ומדבק, שמקרב את אדם להשפעות שלו מעבר לים. את המילים של אבי אוחיון הלחין ועיבד אסף צרויה, שכבר הספיק לעשות עבודה דומה עם כמה שירים שהפכו ללהיטים ענקיים ("שישי בצהריים", "אז הלכתי"). אין ספק שגם הפעם השלושה הצליחו לייצר שיר בולט שיכול להישאר כאן לתקופה ארוכה.

 

 

דרייק, "Passionfruit"

  שעות ספורות אחרי שחרור הפרויקט המוזיקלי החדש של דרייק, "More Life", כבר זכה אחד השירים מתוכו לבאזז חיובי מאסיבי. "Passionfruit" שייך לסוגת הקטעים של דרייק שלא כוללים ראפ אלא מתמקדים בשירה. מה שהפך את הרצועה לחביבת המבקרים והקהל הוא ההפקה הרכה והייחודית, שכוללת אלמנטים של דאנסהול ואווירת ג'מייקה, על גבי הוק אלקטרוני רגוע וכמעט מדיטטיבי. מדובר אולי באחד השירים הכי רגועים של דרייק, שמציג לנו פנים קצת אחרות של האמן המסקרן הזה.

לינק להאזנה יתעדכן בהמשך

 

 

קלין בנדיט עם זארה לארסון, "Symphony"

נדמה שהרכב הפופ הבריטי קלין בנדיט הפך בשנים האחרונות למכונת להיטים. אחרי "Rather Be" ו-"Real Love" מהאלבום הקודם, הגיעו "Tears" וכמובן הלהיט הגדול מכולם "Rockabye". בכל אחד מהם התארחה זמרת הפופ הבריטית המדוברת של הרגע, וגם בשיר החדש הנוסחה לא מתחלפת. זארה לארסון ("Lush Life") היא זו שמובילה את הסימפוניה הנוכחית, שכוללת פסנתר עצוב עם עיבוד אלקטרוני וכמובן מתפתחת אל פזמון פופ מנצח, שלא יותר עין יבשה או רגל עצלה.

 

 

עכשיו בגלגלצ
סוף שבוע רגוע 06:00-09:00
עכשיו בגלגלצ
סוף שבוע רגוע 09:00-12:00
עכשיו בגלגלצ
סוף שבוע רגוע 12:00-16:00
עכשיו בגלגלצ
קבלת שבת 16:00-17:00
עכשיו בגלגלצ
סוף שבוע רגוע 17:00-22:00
חלוקות כרטיסים
ארכיון מצעדים
הטלפון שלנו: 1-800-800-918