תכניות

חדש בגלגלצ!

חדש בגלגלצ (08.01)

מאת: חנן ברנדס

 

מוקי, "רגע של חסד"

 

 

 

האלבום החדש של מוקי ייראה אור במהלך השנה הקרובה, וכבר הספקתם להכיר מתוכו את "דבר איתי", שהפך בקלות לעוד אחד מהלהיטים הגדולים שלו. הסינגל השני מהאלבום נקרא "רגע של חסד" וכולל שחקן חיזוק מפתיע – שלמה ארצי, שהלחין יחד עם מוקי את השיר. החיבור ביניהם התרחש אחרי שמוקי סיים את כתיבת הטקסטים לאלבום, ופנה לארצי כדי שילחין שניים מתוכו. התוצאה הסופית היא שיר שנשמע כאילו השניים כתבו אותו יחד בזמן שהם יושבים בתא ה-VIP בהופעה של קולדפליי. הכלאה מובהקת של הסגנונות שלהם, שפונה בלי להתנצל אל קהל משפחתי.

  

 

     

דאנסו, "Do Do Do"

את Dansu מרכיבים שלושה חברים שמגיעים במקור מהולנד, אבל נמצאים בכלל על הקו טוקיו-קנדה. יחד הם יוצרים מוסיקה קלילה, מסיבתית ומופקת לעילא שמתכתבת עם אווירת אייטיז. "Do Do Do" הוא אחד מתוך שני סינגלים ששוחררו מאלבום הבכורה עד כה, וזיכה את הלהקה בייצוג מכובד בלא מעט דירוגי סוף שנה נכספים. אז אם אתם נמנים עם חובבי להקות אינדי-פופ דוגמת Two Door Cinema Club או MGMT – השיר המעולה הזה מיועד בדיוק בשבילכם.

 

 

נועה קירל, "תן לי סימן"

הפופולאריות של נועה קירל ב-2016 הייתה מגמה שקשה היה להתעלם ממנה: הזמרת בת ה-15 הפכה תוך פרק זמן לא ארוך לשם מוכר אצל (כמעט) כל בן נוער. לא במקרה היא זוכה להכרה כזו – מלבד פרסונה ציבורית בוגרת ובולטת, היא גם עושה פופ מצוין בניחוח של חו"ל. הסינגל החדש שלה, "תן לי סימן", הוא להיט מסיבות מיידי, כולל כל התוספות – פזמון מידבק, הוק אלקטרוני שפוגע בול וביצוע מלא דרמה ורגש של קירל הצעירה. עכשיו נותר רק לחכות לאלבום הבכורה, עליו היא עובדת בימים אלה.

 

 

 

נואה סיירוס ולברינת', "Make Me Cry"

כשסינגל הבכורה של נואה סיירוס בת ה-16 שוחרר, קשה היה שלא להרים גבה. ככה זה כשאת אחות של. אבל האזנה מעמיקה יותר מגלה כי הדמיון בינה לבין מיילי עומד בעיקר על גוון קול דומה. בכל מה שקשור למוזיקה עצמה, לסיירוס הצעירה כיוון משלה: פופ אלקטרוני אפל, אקלקטי ומינימליסטי, שלא בהכרח בא לעשות שמח. את "Make Me Cry" היא כתבה יחד עם היוצר הבריטי לברינת', שגם הפיק את השיר ומתארח בו. ביחד השניים יצרו בלדה על מערכת יחסים רעילה, שמצליחה להעביר סיפור דרך בחירה חכמה ומדוייקת של צלילים.

 

 

 

 

 

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

עכשיו בגלגלצ
ערן אביגל 15:00-17:00
עכשיו בגלגלצ
לבנת בן חמו 17:00-19:00
עכשיו בגלגלצ
עידו פורת 19:00-21:00
עכשיו בגלגלצ
יואב קוטנר ואורלי יניב 21:00-22:00
חלוקות כרטיסים
ארכיון מצעדים
הטלפון שלנו: 1-800-800-918